Szkoła Podstawowa nr 22 im. Gabriela Narutowicza

Wyjście do kina klas I-III

10 marca 2026 uczniowie klasy pierwszej wybrali się do kina na bajkę pt: " Hopnięci". Dzieci z zapartym tchem śledziły losy bohaterów a ich uśmiechy mówiły same za siebie.