Szkoła Podstawowa nr 22 im. Gabriela Narutowicza

Powitanie wiosny przez uczniów klas I-III

20 marca 2026 r. powitanie wiosny przez klasy 1–3! Zanim rozpoczęły się szkolne obchody Dnia Samorządności, najmłodsi uczniowie powitali nową porę roku w wyjątkowy sposób – pełen zabawy i radości! Klasy 1–3 uczestniczyły w tradycyjnym topieniu marzanny, żegnając zimę i witając długo wyczekiwaną wiosnę. Liczymy, że wiosenna aura na stale już u nas zawita.