Szkoła Podstawowa nr 22 im. Gabriela Narutowicza
-
Kartka z kalendarza
-
Statystyki
- Odwiedziny: 451907
- Do końca roku: 202 dni
- Do wakacji: 14 dni
Powitanie wiosny przez uczniów klas I-III
20 marca 2026 r. powitanie wiosny przez klasy 1–3!
Zanim rozpoczęły się szkolne obchody Dnia Samorządności, najmłodsi uczniowie powitali nową porę roku w wyjątkowy sposób – pełen zabawy i radości!
Klasy 1–3 uczestniczyły w tradycyjnym topieniu marzanny, żegnając zimę i witając długo wyczekiwaną wiosnę. ![]()
Liczymy, że wiosenna aura na stale już u nas zawita.