Szkoła Podstawowa nr 22 im. Gabriela Narutowicza

Konkurs Kangur Matematyczny

19 marca 2026r. w naszej szkole odbył się konkurs Kangur Matematyczny, w którym zmierzyli się uczniowie klas 4–8. Wszystkim uczestnikom gratulujemy odwagi i sprawnego logicznego myślenia. Życzymy Wam samych sukcesów, radości z odkrywania matematycznych zagadek oraz jak najlepszych wyników. Trzymamy kciuki za Wasze punkty! #KangurMatematyczny #matematyka #szkoła #konkurs #maliwynalazcy #logika #klasy4-8 #sukcesy #matematykajestfajna #brawo