Szkoła Podstawowa nr 22 im. Gabriela Narutowicza
-
Kartka z kalendarza
-
Statystyki
- Odwiedziny: 451761
- Do końca roku: 202 dni
- Do wakacji: 14 dni
Konkurs Wiedzy dla klas I–III pt. „Moje zdrowie w moich rękach”
7 marca w naszej szkole odbył się Konkurs Wiedzy dla klas I–III pt. „Moje zdrowie w moich rękach”. Celem wydarzenia było promowanie zdrowego stylu życia oraz poszerzanie wiedzy uczniów na temat dbania o zdrowie.
Uczniowie wykazali się dużym zaangażowaniem oraz bardzo dobrą znajomością zagadnień związanych ze zdrowym odżywianiem, aktywnością fizyczną i higieną.
Zostali nagrodzeni uczniowie, którzy osiągnęli najlepsze wyniki:
I miejsce - Oliwia Ułamek,
II miejsce - Iga Kowalik,
III miejsce - Margarita Kulakovska oraz Antoni Dąbrowski.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz życzymy dalszych sukcesów!