Szkoła Podstawowa nr 22 im. Gabriela Narutowicza

Konkurs Wiedzy dla klas I–III pt. „Moje zdrowie w moich rękach”

7 marca w naszej szkole odbył się Konkurs Wiedzy dla klas I–III pt. „Moje zdrowie w moich rękach”. Celem wydarzenia było promowanie zdrowego stylu życia oraz poszerzanie wiedzy uczniów na temat dbania o zdrowie.

Uczniowie wykazali się dużym zaangażowaniem oraz bardzo dobrą znajomością zagadnień związanych ze zdrowym odżywianiem, aktywnością fizyczną i higieną.

Zostali nagrodzeni uczniowie, którzy osiągnęli najlepsze wyniki:
I miejsce - Oliwia Ułamek,
II miejsce - Iga Kowalik,
III miejsce - Margarita Kulakovska oraz Antoni Dąbrowski.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz życzymy dalszych sukcesów!