Szkoła Podstawowa nr 22 im. Gabriela Narutowicza

Akcja "Wielkanoc z Siostrą Mileną"

24 marca 2026 r.  uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji "Wielkanoc z Siostrą Mileną". Zaprezentowali wykonaną z materiałów naturalnych palmę. Wystawę prac wykonanych przez uczniów przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych można podziwiać na skwerku przy IV Liceum Ogólnokształcącym im.H.Sienkiewicza.