Szkoła Podstawowa nr 22 im. Gabriela Narutowicza
-
Kartka z kalendarza
-
Statystyki
- Odwiedziny: 451853
- Do końca roku: 202 dni
- Do wakacji: 14 dni
Akcja czytelnicza „Książka w ciemno”
W bliotece szkolnej zorganizowano akcję czytelniczą „Książka w ciemno”, skierowaną do uczniów klas 7 i 8. Uczestnicy mogli wypożyczyć egzemplarze zapakowane w szary papier, co uniemożliwiało identyfikację tytułu oraz autora przed otwarciem przesyłki. Na opakowaniach umieszczono jedynie krótkie hasła tematyczne, które miały pomóc w dokonaniu wyboru. Celem inicjatywy było zachęcenie młodzieży do sięgania po literaturę bez sugerowania się wyglądem okładki.