Szkoła Podstawowa nr 22 im. Gabriela Narutowicza

Biblioteczne igrzyska

Kto powiedział, że w bibliotece trzeba tylko siedzieć cicho? Z okazji XXV Zimowych Igrzysk Olimpijskich w naszej szkolnej bibliotece zorganizowano specjalną akcję.
Wszystko zaczęło się od wypożyczenia książki, to był pierwszy krok do wielkiej przygody. Każdy czytelnik otrzymywał specjalny bilet, który był przepustką do... prawdziwego toru przeszkód między regałami.
Nasi uczniowie musieli wykazać się nie lada sprawnością, sprytem i zwinnością, pokonując biblioteczne zakamarki. Emocji było co niemiara, a radość z wypożyczonych nowości jeszcze większa!
Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę.