Szkoła Podstawowa nr 22 im. Gabriela Narutowicza

Listy do Ziemi

30 marca 2026 r. z  okazji Dnia Ziemi uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „Listy do Ziemi”. To wyjątkowa inicjatywa, która zachęca młodych ludzi do refleksji nad stanem środowiska naturalnego oraz wyrażenia swoich trosk, pomysłów i nadziei związanych z przyszłością naszej planety. Poprzez pisanie listów uczniowie pokazali, jak ważna jest dla nich ochrona przyrody i dbanie o wspólny dom, jakim jest Ziemia. Listy wyślemy do:

  • Szkoła Podstawowa nr 173 im. Żołnierzy Dywizji Kościuszkowskiej w Łodzi
  • Szkoła podstawowa nr 3 im Jana Pawła II w Wieruszowie

Wszystkim za zaangażowanie i kreatywność! Razem możemy więcej!