Szkoła Podstawowa nr 22 im. Gabriela Narutowicza
-
Kartka z kalendarza
-
Statystyki
- Odwiedziny: 451896
- Do końca roku: 202 dni
- Do wakacji: 14 dni
Listy do Ziemi
30 marca 2026 r. z okazji Dnia Ziemi uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „Listy do Ziemi”. To wyjątkowa inicjatywa, która zachęca młodych ludzi do refleksji nad stanem środowiska naturalnego oraz wyrażenia swoich trosk, pomysłów i nadziei związanych z przyszłością naszej planety. Poprzez pisanie listów uczniowie pokazali, jak ważna jest dla nich ochrona przyrody i dbanie o wspólny dom, jakim jest Ziemia. Listy wyślemy do:
- Szkoła Podstawowa nr 173 im. Żołnierzy Dywizji Kościuszkowskiej w Łodzi
- Szkoła podstawowa nr 3 im Jana Pawła II w Wieruszowie
Wszystkim za zaangażowanie i kreatywność! Razem możemy więcej!