Szkoła Podstawowa nr 22 im. Gabriela Narutowicza

Program "Trzymaj formę"

W ramach programu „Trzymaj formę” uczniowie klasy 3 uczestniczyli w zajęciach poświęconych zdrowemu odżywianiu. Dzieci samodzielnie przygotowywały zdrowe i kolorowe kanapki, pamiętając o zasadach prawidłowej diety.

Uczniowie wykazali się dużą pomysłowością i zaangażowaniem, a przygotowane posiłki były nie tylko zdrowe, ale również bardzo apetyczne.

Podczas zajęć dzieci dowiedziały się, jak ważne jest codzienne spożywanie śniadania oraz wybieranie produktów bogatych w witaminy i składniki odżywcze. Wspólne przygotowywanie posiłków było świetną okazją do nauki zdrowych nawyków i dobrej zabawy.