Szkoła Podstawowa nr 22 im. Gabriela Narutowicza

Gra terenowa- konkurs historyczny

Kolejny rok z rzędu mieliśmy przyjemność uczestniczyć w grze terenowej-konkurs historyczny. Tym razem reprezentacja dziewcząt z klasy 7 ruszyła w miasto, by zmierzyć się z historycznymi zagadkami Częstochowy. Udział w konkursie był dla nas wyjątkowy, ponieważ w ten sposób aktywnie włączyliśmy się w obchody 200. rocznicy połączenia Starej i Nowej Częstochowy. Rozwiązując zadania i odszukując kolejne punkty na mapie, uczennice mogły z bliska poznać przeszłość naszego miasta i poczuć ducha dawnych lat. Serdecznie dziękujemy Organizatorom za zaproszenie i świetnie przygotowaną trasę.