Szkoła Podstawowa nr 22 im. Gabriela Narutowicza
-
Kartka z kalendarza
-
Statystyki
- Odwiedziny: 451798
- Do końca roku: 202 dni
- Do wakacji: 14 dni
IV Powiatowy Konkurs Ekologiczno-Plastyczny „Spacer z Panią Wiosną – dbamy o planetę”
Miło nam poinformować, że uczennica klasy III, Oliwia Ułamek, zdobyła III miejsce w IV Powiatowym Konkursie Ekologiczno-Plastycznym „Spacer z Panią Wiosną – dbamy o planetę”. W tym samym konkursie wyróżnienie otrzymał uczeń klasy III, Ignacy Waroński.
Konkurs został zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 41.
To nie jedyny sukces Oliwii. Uczennica zdobyła również wyróżnienie w IX Powiatowym Konkursie Plastycznym „Ozdoby wielkanocne”, zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 53.
Serdecznie gratulujemy Oliwii i Ignacemu oraz życzymy kolejnych sukcesów!
