Szkoła Podstawowa nr 22 im. Gabriela Narutowicza

IV Powiatowy Konkurs Ekologiczno-Plastyczny „Spacer z Panią Wiosną – dbamy o planetę”

Miło nam poinformować, że uczennica klasy III, Oliwia Ułamek, zdobyła III miejsce w IV Powiatowym Konkursie Ekologiczno-Plastycznym „Spacer z Panią Wiosną – dbamy o planetę”. W tym samym konkursie wyróżnienie otrzymał uczeń klasy III, Ignacy Waroński.

Konkurs został zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 41.

To nie jedyny sukces Oliwii. Uczennica zdobyła również wyróżnienie w IX Powiatowym Konkursie Plastycznym „Ozdoby wielkanocne”, zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 53.

Serdecznie gratulujemy Oliwii i Ignacemu oraz życzymy kolejnych sukcesów!