Szkoła Podstawowa nr 22 im. Gabriela Narutowicza
-
Kartka z kalendarza
-
Statystyki
- Odwiedziny: 451930
- Do końca roku: 202 dni
- Do wakacji: 14 dni
Przedstawienie dla dzieci z wiosek dziecięcych SOS z Ukrainy

Młodzi aktorzy naszej szkoły z klas 4-8 wybrali się do "Świętej Puszczy" w Olsztynie, gdzie wystawili przedstawienie "Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków" dla dzieci z wiosek dziecięcych SOS z Ukrainy. Były przygody, wspinaczki po jurze a przede wszystkim wspaniała publiczność, która nagrodziła aktorów gromkimi brawami i ogromną serdecznością.
Takiej publiczności życzymy każdemu. Po przedstawieniu nawiązały się pierwsze relacje koleżeńskie między dziećmi, była szybka nauka języka polskiego i... tańca.