Szkoła Podstawowa nr 22 im. Gabriela Narutowicza

Wiosna zawitała do naszej świetlicy

Wiosna zawitała do naszej świetlicy!  22 marca 2026 r.  w naszej świetlicy zapanowała radosna, twórcza i prawdziwie wiosenna atmosfera . Uczniowie wykonali piękne motylki metodą origami, które stały się kolorową ozdobą sali. Powstały także wyjątkowe dekoracje świetlicowe. Nie zabrakło malowania kwiatów – każdy mógł puścić wodze wyobraźni i stworzyć własną, niepowtarzalną pracę. Efekty wspólnej pracy wniosły do naszej przestrzeni dużo radości i wiosennego nastroju, pokazując, jak wiele potrafią małe, twórcze ręce . Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie, kreatywność i wspaniałe pomysły!