Szkoła Podstawowa nr 22 im. Gabriela Narutowicza
-
Kartka z kalendarza
-
Statystyki
- Odwiedziny: 451757
- Do końca roku: 202 dni
- Do wakacji: 14 dni
Wiosna zawitała do naszej świetlicy
Wiosna zawitała do naszej świetlicy!
22 marca 2026 r. w naszej świetlicy zapanowała radosna, twórcza i prawdziwie wiosenna atmosfera
. Uczniowie wykonali piękne motylki metodą origami, które stały się kolorową ozdobą sali. Powstały także wyjątkowe dekoracje świetlicowe. Nie zabrakło malowania kwiatów – każdy mógł puścić wodze wyobraźni i stworzyć własną, niepowtarzalną pracę. Efekty wspólnej pracy wniosły do naszej przestrzeni dużo radości i wiosennego nastroju, pokazując, jak wiele potrafią małe, twórcze ręce
. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie, kreatywność i wspaniałe pomysły! ![]()