Szkoła Podstawowa nr 22 im. Gabriela Narutowicza
-
Kartka z kalendarza
-
Statystyki
- Odwiedziny: 451847
- Do końca roku: 202 dni
- Do wakacji: 14 dni
„Pierwszy Dzień Wiosny 2026 – zadbajmy o czystość naszej najbliższej okolicy”
Uczniowie naszej szkoły włączyli się w akcję zorganizowaną przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 w Częstochowie we współpracy z Wydział Edukacji Urzędu Miasta Częstochowy.
Inicjatywa realizowana jest w ramach działań Zespołu do spraw wdrażania zasad profilaktyki zdrowotnej wśród dzieci i młodzieży i ma na celu promowanie postaw proekologicznych oraz troski o najbliższe otoczenie.
W ramach obchodów Pierwszego Dnia Wiosny nasi uczniowie zaangażowali się w działania na rzecz czystości środowiska, porządkując tereny wokół szkoły i w jej najbliższej okolicy.
Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tej wartościowej inicjatywie i wspólnie zadbać o nasze otoczenie. Wierzymy, że takie działania kształtują odpowiedzialność za środowisko oraz budują dobre nawyki na przyszłość.