Szkoła Podstawowa nr 22 im. Gabriela Narutowicza

„Egg Hunting”

Uczniowie klas 1–3 ponownie uczestniczyli w zabawie „Egg Hunting”! W parku czekało na nich wiele ukrytych jajeczek, a ich odnajdywanie było pełne emocji i niespodzianek. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem brały udział w poszukiwaniach — nie brakowało radości, śmiechu i aktywnej zabawy na świeżym powietrzu!