Szkoła Podstawowa nr 22 im. Gabriela Narutowicza

Kreatywne zabawy z plasteliną

8 maja 2026 r. zajęcia w świetlicy upłynęły pod znakiem kreatywności i dobrej zabawy.
Dzieci lepiły z plasteliny zwierzęta oraz różne przedmioty codziennego użytku. Powstały kolorowe pieski, kotki, ptaszki, kubeczki, talerzyki i wiele innych ciekawych prac.

Zajęcia rozwijały wyobraźnię, kreatywność oraz sprawność manualną dzieci.

Brawo dla wszystkich małych artystów!