IV Powiatowy Konkurs Ekologiczno-Plastyczny „Spacer z Panią Wiosną – dbamy o planetę”
2026-06-03
Miło nam poinformować, że uczennica klasy III, Oliwia Ułamek, zdobyła III miejsce w IV Powiatowym Konkursie Ekologiczno-Plastycznym „Spacer z Panią Wiosną – dbamy o planetę”. W tym samym konkursie wyróżnienie otrzymał uczeń klasy III, Ignacy Waroński.
Konkurs został zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 41.
To nie jedyny sukces Oliwii. Uczennica zdobyła również...