Szkoła Podstawowa nr 22 im. Gabriela Narutowicza
-
Kartka z kalendarza
-
Statystyki
- Odwiedziny: 451883
- Do końca roku: 202 dni
- Do wakacji: 14 dni
"Wirusoochrona"- Akcja profilaktyki wirusowej
W miesiącu luty/marzec 2025 w klasach 1-3 odbyły się zajęcia z profilaktyki wirusów. Głównym celem akcji jest promocja podstawowych zasad higieny osobistej wśród dzieci i ich rodziców oraz zwrócenie uwagi na znaczącą rolę higieny jako podstawowego środka zapobiegania przenoszenia się wirusów. Zachęcamy do obejrzenia prezentacji.
