Konkurs „Emocje - maska, czy prawdziwa twarz?”

Październik rozpoczynamy konkursem plastycznym dla klas I-III, pt. „Emocje - maska, czy prawdziwa twarz?” Organizowanym przez psychologa szkolnego.
Co trzeba zrobić?
Przedstaw jedną wybraną emocję (np. strach, złość, radość, smutek, miłość w formie maski (ma mieć kształt i cechy twarzy) dowolną techniką plastyczną. Maska może być wykonana, np. z papieru, z kartonu lub na talerzyku papierowym.

Do dnia 20.10.2023r. w gabinecie pani pedagog oraz pani psycholog (sala nr 30) przyjmowane będą prace konkursowe uczniów. Prosimy napisać na ich odwrocie: imię i nazwisko dziecka, klasę oraz emocję, którą przedstawia praca.
Za zdobycie I, II oraz III miejsca przewidziane są nagrody rzeczowe. Każdy z uczestników otrzyma również pamiątkowy dyplom . Zachęcamy do udziału w konkursie!