Wiosenne konkursy- Dzień Samorządności

Obchodzony 21 marca Dzień Samorządności obfitował nie tylko w zabawy integracyjne, ale również w liczne konkursy. Jednym z nich był konkurs na „Najpiękniejsze drzewko wiosenne” . Zadaniem każdej klasy było dowolne ozdobienie drzewka. Uczniowie wraz z wychowawcami wykazali się kreatywnością, olbrzymim wkładem pracy i niesamowitą jakością wykonania. Jury w składzie pani Dyrektor Magdalena Papalska, pani Adona Smoląg oraz pan Jarosław Jaksender wytypowało zwycięzców. Klasy I – III: I miejsce – klasa I, wyróżnienie – klasa II i III. Klasy IV – VIII: I miejsce – klasa VI, wyróżnienie – klasa V. Kolejnym rozstrzygniętym konkursem był konkurs na najpiękniejsze przebranie Pani i Pana Wiosny „Wiosenny TOP MODEL 2024”. W trakcie pokazu mogliśmy podziwiać piękne, wiosenne przebrania wykonane przez uczniów. Oto wyniki: Pani Wiosna – I miejsce – Katarzyna Czerwik – kl.V.; wyróżnienie – Zuzanna Pindych – kl.VI. Pan Wiosna – I miejsce – Oliwier Runowski – kl.VI; wyróżnienie – Dmytro Vysotskyi – kl.VII. Samorząd Uczniowski ogłosił także wyniki konkursu na „NAJSYMPATYCZNIEJSZĄ KOLEŻANKĘ Z KLAS IV-VIII”, który został zorganizowany z okazji Dnia Kobiet. Jednogłośnie najbardziej lubianą okazała się Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Emilia Romaniewicz z klasy VI, której Pani Dyrektor pogratulowała wygranej i wręczyła drobny upominek. Gratulacje dla wszystkich!!!