WAŻNE !

OPŁATA ZA OBIADY MAJ

Informujemy Państwa, że za miesiąc MAJ 2024 opłatę za obiady należy zapłacić do 03 MAJA

Opłata za miesiąc MAJ wynosi: 75 zł
Opłata za jeden obiad wynosi 5 zł (pomnożona przez ilość obiadów w miesiącu, daje sumę za miesiąc,
MAJ - 15 OBIADÓW) i przyjmowana
jest w formie przelewu na konto.
BANK CITY HANDLOWY O/CZ-WA nr konta: 57103011040000000093147001
Należy dostarczyć potwierdzenie wpłaty za obiady. (wydruk lub na mail: intendent@sp22czest.szkolnastrona.pl lub mail szkoły)
W tytule przelewu należy podać Imię i Nazwisko ucznia, klasę i miesiąc za który jest uiszczana opłata za obiady.
Bez dostarczonego potwierdzenia zapłaty obiad nie będzie wydawany.
Nieobecność ucznia na obiedzie należy zgłosić osobiście lub telefonicznie do szkoły, jeden dzień wcześniej,
a najpóźniej w dniu nieobecności do godziny 9.00.W takiej sytuacji opłata uiszczona z góry za niewykorzystane posiłki w danym miesiącu zostanie zwrócona w postaci pomniejszenia o jej wysokość w kolejnym miesiącu.
Jeżeli nie nastąpi zgłoszenie nieobecności ucznia nie będzie dokonywany zwrot za niewykorzystany posiłek.